Blum

Рейтинг:   / 1
ПлохоОтлично 

Дверцята шафи, відкидні дверцята чи шухляди на кухні піддаються в кілька разів більшим навантаженням, ніж наприклад, вхідні двері. Фурнітура відіграє на кухні вирішальну роль, коли йдеться про комфорт та довговічність.

Саме тому компанія Blum проводить ретельні передпродажні перевірки функціональності та якості всіх виробів. Під час таких досліджень і тестів вироби протягом кількох днів працюють під постійним навантаженням, що дає змогу прискорено моделювати процес зношення меблів, який насправді триває багато років. Завдяки цьому можна за необхідності змінити щось у виборі матеріалу або вдосконалити конструкцію ще до того, як вироби потраплять у кухні споживачів.

кухня

В основі всіх досліджень знаходяться не лише спостереження за процесом на кухні і внутрішні стандарти якості, а й дотримання всіх чинних норм і вимог. Тому звертайте увагу на логотипи підтвердження якості та сертифікації незалежних дослідницьких центрів. Адже саме вони надають об'єктивну інформацію про якість і довговічність фурнітури.


 

Кухні на замовлення